Deze website behoefte het gebruik van javascript. U dient u javascript in te schakelen.

Blephaclean

  • Blephaclean afbeelding 1

Blephaclean

5.0, op basis van 1 beoordeling(en).

Blephaclean komt uit het blepha assortiment van Thea Pharma. De steriele tissues zorgen voor dagelijkse hygiëne en herstel van de gevoelige oogleden en huid, ter behandeling van blepharitis.

Blephaclean is een innovatieve oplossing speciaal ontwikkeld voor het reinigen van gevoelige oogleden en de delicate huid rondom de ogen. Het product is ideaal voor mensen die last hebben van blefaritis, droge ogen, of algemene irritatie van de oogleden. De gebruiksklare steriele doekjes zijn geïmpregneerd met een milde reinigingslotion die vuil, make-uprestjes en overtollig talg effectief verwijdert, zonder de huid te irriteren.

Product informatie
03x 20 tissues
16%
13,63
40,90
Verpakking
01x 20 tissues
16,22
16,22
02x 20 tissues
12%
14,28
28,56
03x 20 tissues
16%
13,63
40,90
04x 20 tissues
18%
13,31
53,24
05x 20 tissues
20%
13,12
65,58
10x 20 tissues
22%
12,73
127,29
16,2216% staffelkorting
13,63
per stuk
Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden!
  • Gratis bezorging vanaf €59,-
  • 25 jaar ervaring
  • -€1 bij betaling met iDeal
  • -10% bij een nieuwsbrief inschrijving

Product informatie

Blephaclean bevat geen conserveringsmiddelen, alcohol of parfums, waardoor het ook geschikt is voor de meest gevoelige huidtypen en contactlensdragers. De formule combineert actieve ingrediënten zoals hyaluronzuur, dat de huid hydrateert en verzacht, en capryloyl glycine, dat helpt om de natuurlijke balans van de huid te behouden. Daarnaast ondersteunen omega-vetzuren en extracten van Centella asiatica het herstel van een gezonde huidbarrière.

Het gebruik van Blephaclean is eenvoudig en hygiënisch. Dankzij de steriele verpakking is er geen risico op besmetting, en de zachte doekjes vereisen geen naspoelen. De doekjes kunnen zowel 's ochtends als 's avonds worden gebruikt, en zijn bijzonder nuttig als aanvulling op medische behandelingen bij ooginfecties of chronische ooglidaandoeningen.

Met Blephaclean kiest u voor comfort en efficiëntie, terwijl u de gevoelige huid rondom de ogen in optimale conditie houdt. Dit product is een must-have voor een goede dagelijkse ooglidhygiëne en een verfrissend gevoel gedurende de dag.

Oud design
Thea Pharma heeft de verpakking van Blephaclean vernieuwd. Dit is de oude verpakking
Nieuw design
Thea Pharma heeft de verpakking van Blephaclean vernieuwd. Dit is de nieuwe verpakking

Thea Pharma heeft de verpakking van Blephaclean vernieuwd.
Beide verpakkingen zijn nog in omloop, dus in de levering kunnen beide verpakking zitten.

123 Lens adviseert om minimaal één keer per jaar uw contactlenzen en ogen te laten controleren door een specialist. Dat is noodzakelijk om het dragen van contactlenzen veilig en verantwoord te kunnen doen. Indien u tussentijds pijnlijke of branderige ogen heeft, adviseert 123 Lens u tevens om een tussentijdse/extra contactlens controle te laten doen.
Bij een contactlenscontrole wordt niet alleen gecontroleerd of de sterkte van uw contactlenzen nog juist is, maar tevens de gezondheid van uw ogen zelf gecontroleerd.

Beoordelingen Blephaclean

5.0 van 5

Gebasseerd op 1 beoordelingen

5 Sterren 1
4 Sterren 0
3 Sterren 0
2 Sterren 0
1 Sterren 0
100% Aanbevolen

Gebasseerd op 1 aanbevelingen

Zou u dit product aanbevelen?

Plaats uw beoordeling

Overige informatie

Levertijd

Verwachte leverdatum: 09-04-2025

Verpakkingseenheid

Verzending

Gratis verzending vanaf € 59.00
Bezorging middels pakket post

Merk

Blepha

Werkzame stof

PEG-8, Poloxameer 184, PEG-6 caprylyl, Polysorbaat 20, Propyleen glycol, Hyaluronaat, Centella asiatica, Retinyl Palmitaat, Iris florentin

Conserveringsmiddel

Geen

Fabrikant

Thea Pharma