Product informatie
Door de biocompatibiliteit met het hoornvlies, heeft Lunelle 70 UV Sphere Rx een langdurig goede visus.
Door de langere draagduur wordt geadviseerd de lens Lunelle 70 UV Sphere Rx te reinigen met een lenzenvloeistof op basis van waterstofperoxide.
De fabrikant adviseert om de Lunelle 70 UV Sphere Rx contactlens elk half jaar te vervangen.
123 Lens adviseert om minimaal één keer per jaar uw contactlenzen en ogen te laten controleren door een specialist. Dat is noodzakelijk om het dragen van contactlenzen veilig en verantwoord te kunnen doen. Indien u tussentijds pijnlijke of branderige ogen heeft, adviseert 123 Lens u tevens om een tussentijdse/extra contactlens controle te laten doen.
Bij een contactlenscontrole wordt niet alleen gecontroleerd of de sterkte van uw contactlenzen nog juist is, maar tevens de gezondheid van uw ogen zelf gecontroleerd.
Lunelle 70 UV Spherique Rx zijn (Half) jaarlenzen. 123 Lens adviseert om deze maximale draagtijd niet te overschrijden om oogklachten en infecties te voorkomen. Bij twijfel adviseren wij om contact op te nemen met een contactlensspecialist of optometrist.