Product informatie
Een lens met een lange gebruiksduur met cilinder. Mede door het hoge watergehalte een hoog draagcomfort.
Levertijd circa 20 werkdagen. Torique lenzen worden op maat gemaakt.
Dit is een op maat geproduceerde contactlens en daarom niet crediteer- / ruilbaar.
De fabrikant adviseert om de Lunelle Torique (Rx) contactlens elk half jaar te vervangen.
Gezien de langere gebruiksduur van Lunelle Torique (Rx) contactlenzen is het aanbevolen om bij de lens Lunelle Torique (Rx) een reinigingsvloeistof te gebruiken op basis van waterstofperoxide.
123 Lens adviseert om minimaal één keer per jaar uw contactlenzen en ogen te laten controleren door een specialist. Dat is noodzakelijk om het dragen van contactlenzen veilig en verantwoord te kunnen doen. Indien u tussentijds pijnlijke of branderige ogen heeft, adviseert 123 Lens u tevens om een tussentijdse/extra contactlens controle te laten doen.
Bij een contactlenscontrole wordt niet alleen gecontroleerd of de sterkte van uw contactlenzen nog juist is, maar tevens de gezondheid van uw ogen zelf gecontroleerd.
Lunelle Torique zijn (Half) jaarlenzen. 123 Lens adviseert om deze maximale draagtijd niet te overschrijden om oogklachten en infecties te voorkomen. Bij twijfel adviseren wij om contact op te nemen met een contactlensspecialist of optometrist.