Deze website behoefte het gebruik van javascript. U dient u javascript in te schakelen.
In prijs verlaagd

GP cleaner

  • GP cleaner afbeelding 1

GP cleaner

 

Avizor GP Cleaner is een gespecialiseerde reiniger, ontworpen voor de dagelijkse verzorging en onderhoud van harde en zuurstof doorlatende contactlenzen. Het product combineert effectieve reinigingskracht met een gebruiksvriendelijke formule, waardoor het ideaal is voor contactlensdragers die helder zicht en een hoog draagcomfort willen behouden.

Product informatie
13,02
10,19
per stuk
Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden!
  • Gratis bezorging vanaf €59,-
  • 25 jaar ervaring
  • -€1 bij betaling met iDeal
  • -10% bij een nieuwsbrief inschrijving

Product informatie

De krachtige formule van Avizor GP Cleaner verwijdert hardnekkige vet- en eiwitaanslag die zich gedurende de dag ophoopt op de lensoppervlakken. Door deze grondige reiniging blijven de lenzen helder en vrij van verontreinigingen, wat de levensduur van de lenzen verlengt en oogirritaties voorkomt. De reiniger bevat geen agressieve chemicaliën, waardoor het veilig is voor regelmatig gebruik en mild voor de gevoelige ogen.

Avizor GP Cleaner is eenvoudig in gebruik: wrijf de lenzen voorzichtig in met een paar druppels van de reiniger en spoel ze daarna grondig af met een geschikte spoelvloeistof. Voor een optimaal resultaat wordt aanbevolen om de lenzen daarna te bewaren in een Avizor GP Conditioning Solution, die zowel hydrateert als desinfecteert.

Het compacte flesje is ideaal voor thuisgebruik en onderweg, zodat je altijd kunt vertrouwen op frisse, schone lenzen. Avizor GP Cleaner is een onmisbaar onderdeel van een goede lenshygiëne en biedt een praktische oplossing voor gebruikers van harde lenzen die waarde hechten aan comfort, gezondheid en langdurige prestaties van hun lenzen.

Met Avizor GP Cleaner kies je voor professionele lensverzorging die je ogen verdient.

Gebruiksaanwijzing Avizor GP Cleaner: Breng 1 druppel van de lenzenvloeistof aan op de lens en wrijf ongeveer 30 seconden met lichte druk tussen de vingers. Na het reinigen moeten de lenzen grondig worden afgespoeld om eventuele resterende schurende deeltjes te verwijderen.

Avizor GP Cleaner mag nooit in contact komen met de ogen. Als de lenzen niet voldoende vrij zijn van de achtergebleven vloeistof, kan dit irritatie veroorzaken. Daarom wordt aanbevolen de lenzen voor het aanbrengen af te spoelen met een saline vloeistof.

Lenzenvloeistof moet bij uw ogen passen. Hierom adviseren wij om een opticien of optometrist te raadplegen alvorens nieuwe/andere lenzenvloeistoffen te gebruiken. Ook na enige tijd gebruik is het aan te raden de opticien of optometrist te bezoeken. Iedereen reageert anders op lenzenvloeistoffen en deze kunnen bij verkeerd gebruik of bij sommige allergieën irritaties of zelfs oogontstekingen veroorzaken.

Om uw vloeistof hygiënisch te gebruiken, adviseert 123 Lens om bij het aanbreken van een nieuwe fles lenzenvloeistof altijd een nieuwe lenshouder te gebruiken.

123 Lens adviseert om minimaal één keer per jaar uw contactlenzen en ogen te laten controleren door een specialist. Dat is noodzakelijk om het dragen van contactlenzen veilig en verantwoord te kunnen doen. Indien u tussentijds pijnlijke of branderige ogen heeft, adviseert 123 Lens u tevens om een tussentijdse/extra contactlens controle te laten doen.
Bij een contactlenscontrole wordt niet alleen gecontroleerd of de sterkte van uw contactlenzen nog juist is, maar tevens de gezondheid van uw ogen zelf gecontroleerd.

Beoordelingen GP cleaner

Er zijn op dit moment nog geen beoordelingen geplaatst.

Plaats uw beoordeling

Overige informatie

Levertijd

Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden!

Verzending

Gratis bezorging vanaf €59,- middels pakket post

Merk

Avizor

Werkzame stof

anionische detergentia 10% in een waterige oplossing

Fabrikant

Avizor